Holidays in Egypt - nile cruise
 Toll Free: 1-888-834-1448

Oferty wycieczek

Rejs po Nilu
Holidays in Cairo, Aswan, Luxor and Hurghada

$599 4 dni/ 3 nocy

Asuan: Wysoka Tama – Świątynia na wyspie File – Kom Ombo – Edfu

Luksor: Zachodni Brzeg – Wschodni Brzeg – Świątynia Hatshepsut


Więcej

7 dni / 6 nocy
Holidays in Cairo, Aswan and Luxor

$1360 7 dni / 6 nocy

Kair: Piramidy w Gizie – Muzeum Egiptu – Khan El Khalili

Asuan: Wysoka Tama – Świątynia na wyspie File – Kom Ombo – Edfu

Luksor: Świątynia Karnak – Dolina Królów – Świątynia Hatshepsut


Więcej

10 dni / 9 nocy
Holidays in Cairo, Aswan, Luxor and Alexandria

$1560 10 dni / 9 nocy

Kair: Piramidy w Gizie – Muzeum Egiptu – Khan El Khalili
Asuan: Wysoka Tama – Świątynia na wyspie File – Kom Ombo – Edfu
Luksor: Świątynia Karnak – Dolina Królów – Świątynia Hatshepsut
Aleksandria: Kolumna Pompejusza – Teatr Rzymski – Biblioteka Aleksandryjska


Więcej

14 dni / 13 nocy
Holidays in Cairo, Aswan Luxor Sharm El Sheikh and Alexandria

$1970 14 dni / 13 nocy

Kair: Piramidy w Gizie – Muzeum Egiptu – Khan El Khalili
Asuan: Wysoka Tama – Świątynia na wyspie File – Kom Ombo – Edfu
Luksor: Świątynia Karnak – Dolina Królów – Świątynia Hatshepsut
Sharm El Sheikh: Plaża

Aleksandria: Kolumna Pompejusza – Teatr Rzymski – Biblioteka Aleksandryjska


Więcej

Wakacje w Egipcie


Wybierając Egipt dostajecie gwarancję nie tylko wspaniałego wypoczynku, ale również okazję doświadczenia ponad 7000 lat historii rozwoju cywilizacji w jednym miejscu. Egipt, dzięki zachowanym w świetnym stanie zapiskom i zabytkom z czasów starożytnych, może pochwalić się jedną z najlepiej udokumentowanych historii światowej cywilizacji datowanej na kilka tysięcy lat przed początkiem ery nowożytnej. Czy nie jest to cudem świata samym w sobie? Przez całe wieki, nawet milenia krajem władały różne dynastie i wielkie osobowości, ale też dominowały różne kultury. Właśnie dzięki temu dziś możemy podziwiać magiczną mieszankę i różnorodność kulturowo społeczną Egiptu.


Egipt otoczony jest z dwóch stron morzem - od północy Śródziemnym i od wschodu Czerwonym, a wzdłuż przecina kraj rzeka Nil. Właśnie to strategiczne położenie – można powiedzieć w samym centrum świata, przesądziło o tym, że Egipt nazywany jest kolebką cywilizacji. Poza tym pozwala korzystać z piaszczystych plaż, nadmorskich kurortów i urokliwych miast na brzegach rzeki. To wszystko sprawi, że Wasze wakacje w Egipcie będą niezapomniane!
Jednak najlepiej zacząć od przedstawienia stolicy Egiptu - Kairu. Z populacją przekraczającą 17 milionów Kair jest największym miastem Afryki, a drzemiący potencjał wciąż przyciąga biznesmenów, całe rodziny i rzesze studentów z całego świata chcących poznać kulturę Egiptu czy nauczyć się języka arabskiego. To miasto łączące przeszłość z teraźniejszością, multikulturowe, pełne różnorodności, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – od zabytków faraonów, pomników kultury koptyjskiej i islamu czy imperium otomańskiego, po wibrujący Zamalek i hałaśliwe centrum czy dzielnice w stylu europejskim, dzięki którym Kair zyskał przydomek „Paryża nad Nilem”.  To miasto, które nie kładzie się spać, pełne restauracji, kafejek i stoisk z jedzeniem otwartych od rana do późnej nocy. Spacerując w tłumie mieszkańców, między samochodami i mikrobusami przekonasz się jak wygląda życie w ruchliwym Kairze i gwarantujemy, że takich przeżyć nie da się zapomnieć! Jeżeli jednak chcecie na chwilę odpocząć od zgiełku wielkiego miasta to idealnym wyjściem jest jednodniowa wycieczka do Oazy w Fayoum i relaks w otoczeniu natury, podziwianie magicznych jezior i wodospadów.


Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na wyprawę na pustynię, odpoczynek na plaży, rejs po Nilu czy odkrywanie historii kraju faraonów – to wszystko znajdziecie w Egipcie. Dajemy Wam możliwość skomponowania wakacji o jakich marzyliście – indywidualnie ułożonych wycieczek śladami historii, pełnych przygód safari na pustyni czy nurkowania w Morzu Czerwonym. Jesteś zwolennikiem nocnego życia? Kair jest idealnym wyjściem. Miasto, które nigdy nie śpi, zabierze Cię do orientalnego Khan El Khalili, potem do najgorętszych klubów!


Tour Egypt oferuje wszystkie te atrakcje w specjalnie zaprojektowanych dla Was wycieczkach! Sam planujesz co chcesz zobaczyć, planujesz swój budżet, a my zajmiemy się resztą! Znajdziemy najlepsze oferty, doradzimy jak ułożyć plan wycieczki i dopilnujemy, żeby wakacje przebiegły bez zakłóceń. Na stronie znajdziesz nasze oferty All inclusive przygotowane przez naszych doświadczonych pracowników specjalnie po to, aby Twoje wakacje w Egipcie były niezapomnianym przeżyciem!